Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Polanów tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W nowych czasach większość ludzi robi zakupy poprzez internet. Jest wówczas przydatne przede ludziom ze powodu na gama materiałów a ich charakterów, które możemy odnaleźć w budowy. Parę kliknięć, pieniądze wychodzą z konta, a już jutro paczka z upragnionym przedmiotem spotyka się w bliskich rękach. Także wtedy wszystko bez przesuwania się z łóżka! Jest wówczas idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcy. Najłatwiejszym sposobem przekazu paczek broniły się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowogard

Nowa firma, którą jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki jakim mogą one oszczędzić na sprzedaży paczek, a taż firma kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, gdy ktoś nie jest do celu przekonany co do kategorie pracy pracowników InPostu, może kupić abonament na poziom próbny. Kosztuje on 150 miłych także stanowi możliwe zakończenie go do celu 3 okresu rozliczeniowego. Jest wówczas szczególnie dobra propozycja dla przedsiębiorców, którzy dopiero wkraczają na targ a nie wiedzą, który będzie zbyt na określony produkt. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im nic paczek zostanie wysłanych, tym wartość pojedynczej paczki będzie mniejsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowogard

Umowa taka ma zarówno przesyłki wytwarzane przez kurierów do Paczkomatu, jak i też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały okres trwania umowy, a dodatkowo zapewnia, że aż 95% paczek dojdzie do odbiorcy już kolejnego dnia. Jest wówczas wyjątkowo modne w stopniu przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka że stanowić na wagę złota. Powody te dotyczą się wszystkiego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na mieszkające 12 i 24 miesiące. Mali Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy podać w jej konstrukcjach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze ruchy w e-commerce. Paczki kurierskie już z 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i istnieje możliwość przekazania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, proponowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe kosztują od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowogard

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Krótki Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a kolejny to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W pierwszym przypadku paczki Paczkomatowe kosztują od 8,58, a kurierskie od 11,23. W kolejnym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych poruszają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej wartości są cenami netto. Abonament można zwiększyć w przyszłości, jeśli firma ciągle będzie się rozwijać. Każda inna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na usługę nagrody za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, przystosowaną do jego potrzeb ochronę przed sprzedażową, a również możliwość korzystania z podjazdów kurierskich w jakimkolwiek momencie, w relacji z potrzeb. Stawka za paliwo jest również wliczona w cenę abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo posiadania w domowej możliwości aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest widoczny oraz na stosunek z liczniejszymi klientami. Aby uzyskać swoją ofertę abonamentu, należy zetknąć się z firmą. Na karcie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można też wziąć z numeru infolinii. Wybranie abonamentu stanowi niewyobrażalnie popularne – wystarczy wejść na stronę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej odpowiadający. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu firmy oraz numeru NIP firmy, przechodzimy do rozliczenia także do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można uzyskać bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowogard

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments