Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
arrow
GWROTA
pajacyk
panteon
pmiska
stv
belka

Dean nie może wyjść ze zdumienia, kiedy staje twarzą w twarz ze swoją mamą, Mary. W międzyczasie, Sam walczy o życie po tym, jak został postrzelony przez członkinię Ludzi Pisma, Toni.

Dean, Castiel i Mary wpadają na trop prowadzący do odnalezienia Sama. Dean nie czuje się komfortowo z wystawianiem swojej matki na zagrożenie ale ona nalega, aby mogła pójść. W międzyczasie Crowley dostaje cynk, że Lucyfer posiadł ciało gwiazdy rocka Vince'a Vicente.

Kiedy płaczące dziecko doprowadza do tajemniczej śmierci w opuszczonym domu, Mary, Sam i Dean postanawiają zająć się sprawą. W międzyczasie Castiel jednoczy siły z Crowleyem we wspólnym poszukiwaniu Lucyfera.

Sam i Dean badają sprawę, która prowadzi ich do bardzo religijnej rodziny mieszkającej na odludziu. Bracia orientują się, że rodzina skrywa olbrzymi sekret, które zagraża im wszystkim. W międzyczasie, Dean ma kłopot, aby zaakceptować decyzję, którą podjęła Mary.

Kiedy bracia się dowiedzieli, że dusza Adolfa Hitlera została uwięziona w złotym zegarku kieszonkowym z 1930 roku, muszą działać szybko, aby udaremnić grupie nazistowskich nekromantów wskrzeszenie ich Führer.

Kiedy łowcy gromadzą się, aby uczczić pamięć jednego z nich, Sam, Dean i Mary muszą zjednoczyć siły, aby powstrzymać demona, który za swój cel obrał łowców.

Lucyfer orientuje się, że będąc w ciele Vince'a Vincente może nakłonić wiernych fanów do robienia czego tylko chce. Decyduje się zorganizować VIPowski koncert i wymordować ich wszystkich. Sam, Dean i Castiel próbują go powstrzymać.

Poszukiwania Lucyfera by znaleźć potężne i wpływowe naczynie prowadzą go do Białego Domu. Prezydent Stanów Zjednoczonych (gościnne David Chisum) bezwiednie zawiera pakt z diabłem, co powoduje, że Sam, Dean, Castiel, Crowley i Rowena jednoczą siły by powstrzymać Lucyfera.

MYŚLIWI STAJĄ SIĘ ZWIERZYNĄ - Po aresztowaniu za próbę zamachu na prezydenta Stanów Zjednoczonych, Sam (Jared Padalecki) i Dean (Jensen Ackles) muszą znaleźć drogę wyjścia z podziemnego rządowego więzienia w środku niczego. Mary - zdeterminowana, by znaleźć synów (gościnnie Samantha Smith) i Castiel (Misha Collins) zwracają się o pomoc do nieoczekiwanego źródła.

 

 
Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.